5 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci losowały wybrane postacie z magicznego bajkowego słoika i odgadywały tytuły bajek, w których występują. Niektóre kodowały drogę postaci do domku lub zamku. To był dzień pełen wrażeń i kolejna inspiracja do podejmowania tematów zgodnych z zainteresowaniami dzieci.

31 października przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu koła teatralnego Felix, w którym mogły podziwiać swoich starszych kolegów- wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Szanowni Rodzice,
w naszym przedszkolu obywają się konsultacje dla rodziców z nauczycielami, na które serdecznie zapraszamy. Prosimy o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.

Od 04 listopada zmiana zasad wydawania podwieczorków- nie będą wydawane na wynos. Prosimy wszystkich rodziców przedszkola o zapoznanie się z poniższą informacją dotyczącą podwieczorków w naszym przedszkolu.

Szanowni Rodzice,

Podwieczorki wydawane są na wynos dzieciom, które odbierane są z przedszkola do godziny 15:15. Od godziny 15:20 do 15:40 dzieci spożywają podwieczorek na stołówce.