Zapraszamy do wspierania akcji Wrocławskiego Hospicjum Dziecięcego pt. "Kup Pan Książkę" czyli jesienny charytatywny kiermasz książek i płyt - nowych i używanych. Zapraszamy wszystkich do Kina Nowe Horyzonty na książkowe (i nie tylko) łowy.

Uczniowie klasy ósmej co tydzień, po lekcjach, organizują zajęcia przedszkolakom. Wspólny śpiew, taniec, gimnastyka czy też rysowanie i malowanie to wspaniała zabawa dla tych młodszych i starszych.

Pamiętacie naszą zbiórkę szczoteczek dla dzieci z Afryki? Już dotarły wraz z innymi i służą... Warto pomagać!

W naszej szkole prowadzimy zbiórkę nakrętek. Pojemnik jest w naszej szatni szkolnej. Są one zawożone dla Fundacji "Potrafię pomóc" na rzecz dzieci z wadami rozwojowymi - dla Antosi Smolińskiej.

Bierzemy udział w "III Ogólnopolskiej zbiórce okularów dla Afryki".

WARTO POMAGAĆ!