"Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej".

08 listopada 2019 r. o 11:11 wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Oto fotorelacja.

W piątek 08.11.2019 r. o godz. 11:11 nasza społeczność szkolna dołączy do akcji "Niepodległa do Hymnu 2019". Wszyscy zebrani odśpiewają hymn państwowy. Chcemy wspólnie uczcić najważniejsze święto. Rok temu również braliśmy udział w akcji. Dołącz do nas!

W październiku odbył się po raz kolejny tydzień promujący zdrowy styl życia „Owocowa salsa”. W trakcie trwania Owocowej Salsy, młodsi uczniowie z klas I-III przygotowywali smaczne i zdrowe przekąski. Były pyszne kanapeczki, sałatki owocowe i warzywne, a na deser rodzynkowe kulki mocy! Starsi uczniowie wzięli udział w szkolnej edycji MasterChef Sadków!

Multimedialny dywan i .... super zabawa na przerwie.