07 października klasa VII uczestniczyła w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu w ramach projektu Stowarzyszenia Aglomeracji Wrocławskiej pt. "Życie w drzewie".

Klasy czwarte odwiedziły formę Amazon. Wycieczka dobyła się w ramach doradztwa zawodowego.

Z okazji Mikołajek klasy VI i VII pojechały do parku trampolin Jumphall we Wrocławiu. Dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu Pani Alicji Sudoł.

Uczniowie klas II a, II b i III wzięli udział w lekcji historii we wrocławskim Muzeum Historycznym w Ratuszu. Uczniowie poznali tajemnice wrocławskiego Ratusza oraz obejrzeli Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku. Było pięknie i ciekawie!

Klasy 0 a i 0 b podczas przedstawienia teatralnego pt. "Baśnie polskie" w budynku Radia i Telewizji we Wrocławiu.