Zapraszamy naszych uczniów  do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Matematyczny wszechświat”. Organizatorem tego konkursu jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Jak wziąć udział w konkursie?

 

 

 

Przygotuj dowolną techniką (malarską, rysunkową, graficzną, mieszaną) pracę plastyczną na temat „Matematyczny wszechświat”. Swoją pracę wykonaj samodzielnie w formacie A4 lub A3. Następnie nadaj tytuł swojej pracy, dodatkowo możesz wstawić krótki opis. Gotową pracę przynieś do biblioteki, do Pani Alicji Sudoł. Prace należy wykonać do 09 grudnia 2019 r. Następnie, Szkolna Komisja Konkursowa wybierze po jednej pracy w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I – IV oraz kl. V – VIII i zostaną one wysłane do etapu finałowego.

Więcej informacji dotyczących konkursu na stronie https://www.snm.edu.pl/p/konkurs-matematyczno-plastyczny.html