Nowy rok – nowe wyzwania! W zeszły czwartek, po zebraniu rodziców, "Trójki Klasowe" wybrały swoich przedstawicieli do Szkolnej Rady Rodziców. Zaczynamy nowy rok z nowymi wyzwaniami, a wszystko po to, aby wesprzeć naszych uczniów i naszą szkołę. Przypominamy o dobrowolnej składce w wysokości 50 zł na rok (można wpłacać w kilku ratach).

W przypadku rodzeństw, składka za drugie dziecko jest o połowę mniejsza, czyli za dwójkę dzieci składka roczna wynosi 75 zł. Z pozostałych z zeszłego roku środków udało nam się w październiku zorganizować między innymi „owocową salsę”. Było kolorowo i smacznie :).  W tym roku szkolnym chcemy również zapewnić wszystkim naszym dzieciom dodatkowe atrakcje. Zebrane pieniądze przeznaczymy na różnego rodzaju wydarzenia, warsztaty, nagrody dla naszych dzieci w konkursach mniejszych  i większych, dodatkowe wyposażenie.

Mamy nadzieję, że Rodzice okażą swoje wsparcie, a my bierzemy się do działania, bo robimy to przecież dla wszystkich naszych dzieci :)

Barbara Sitek