Oferta zajęć dla dzieci i dorosłych w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

 

 

 

Msza święta na zakończenie roku szkolnego i pożegnanie księdza Zbigniewa Zapaśnika, który odchodzi na emeryturę, odbędzie się w piątek 14 czerwca 2019 r. o godzinie. 9.00.

 

 

Nagroda w kategorii PROZA - Irena Pluta, uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 2  w Kątach Wrocławskich (opowiadanie „Kamyk”)
Nagroda  w kategorii POEZJA- Maria Kuźnik, uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej  w Gniechowicach (wiersz  „Szczęście to czasem…”)
Wyróżnienia:

Escape room na j. polskim w klasie siódmej.

 

 

 

Przedstawiamy jadłospis od 10 do 14 czerwca.

 

 

 

Od maja  2019 roku jesteśmy szkolnymi opiekunami  psa Piksela w Schronisku w Korabiewicach.  Jest to psiak, który w swoim życiu bardzo wiele złego doświadczył. Nie wychodzi, bardzo unika ludzi, choruje. Kochani, warto pomagać.

 

 

 Prosimy Rodziców Ósmoklasistów o zapoznanie się z  Listem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty poświęconego rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

 

 

Informujemy,  że  obiady  w szkole  będą wydawane do 14.06.2019 roku. Opłaty za czerwiec będą rozdawane 17.06. Bardzo   prosimy   o   uregulowanie   wszystkich płatności za obiady do końca czerwca 2019 roku.

 

Rozpoznawanie i nazywanie brył ... a przy okazji dobra zabawa.

 

 

Do przedszkola po raz kolejny przyjechał teatr Duet z przedstawieniem „Dino nowy przyjaciel”.

 

 

 

Relacja z zajęć w naszym przedszkolu.

 

 

W piątek- 24.05.2019 r. odbył się piknik: „Święto Mamy, Taty i Dziecka”. W występach brały udział dzieci z przedszkola przy Szkole Podstawowej w Sadkowie oraz uczniowie klas „0”.