Lektury omawiane w klasie II.

Jadłospis dla przedszkola i szkoły od 02 do 06 grudnia 2019 r.

Pomagamy dzieciom z Maili Tatu Kenya oraz Pikselowi ze schroniska w Korabiewicach.

Nasze wpłaty za wrzesień

Godziny pracy pedagoga, psychologa, logopedy oraz pielęgniarki szkolnej.

Uczniowie klas ósmych zostali youtuberami….i opowiedzieli o swojej lekturze. Niby proste?! Niby zabawne?!

Chyba nie do końca. Naprawdę musieli się napracować, abyśmy wszyscy mogli podziwiać ich dzieła. Powstawały one w krótkim, aczkolwiek pełnym napięcia czasie. Czasami na szkolnym korytarzu, czasami w plenerze. Każdy filmik  jest inny i każdy jest dobry, ponieważ przybliża im lekturę. A o to chodziło najbardziej.

Zapraszamy naszych uczniów  do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Matematyczny wszechświat”. Organizatorem tego konkursu jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Jak wziąć udział w konkursie?

"Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej".

Plac Broni- wizualizacja bitwy. Praca na j. polskim w klasie V b.

Dzisiaj uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście wprowadzeni do grona czytelników naszej szkoły przez swoich starszych kolegów z klasy VII i VIII a. Dzieci obejrzały "Bajkowe Przedstawienie", zapewniły że będą dbać o książki oraz wypożyczyły swoje pierwsze lektury.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż siedmiu naszych uczniów zakwalifikowało się do kolejnego etapu Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązak".

Gratulujemy Radkowi Pałysowi z języka polskiego i matematyki,
Wiktorii Bijak z biologii,
Izabeli Froni z języka polskiego,
Wiktorowi Góździowi z języka niemieckiego,
Natalce Jankowskiej z języka angielskiego,
Hani Radoń z języka angielskiego
oraz Amelce Woszczynie z języka polskiego.