W naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły wystąpili w inscenizacji przygotowanej przez p. Urszulę Gaber i p. Kingę Kalinowską. W występie wzięli udział również uczniowie klas zero, którzy wykonali poloneza przygotowanego przez p. Darię Turowską.

 

 

Jadłospis na kolejny tydzień od 12 do 16. 11. 2018 r.

 

 

Zdjęcia z obchodów 100- tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Przedszkolu.

 

 

W dniu 12 listopada przedszkole będzie zamknięte.

 

 

Wizyta naszych wolontariuszy u Amelki.

 

 

Obchody 100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zainaugurowaliśmy wykonaniem kącika patriotycznego w holu przedszkola. Wykonałyśmy gazetkę tematyczną i wyeksponowałyśmy dziecięcą literaturę o tematyce narodowej.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają mieszkańców miasta i gminy na obchody stulecia odzyskania Niepodległości. W programie także występ młodzieży z naszej szkoły w Sadkowie.

 

Jadłospis na kolejny tydzień dla przedszkola i szkoły.

 

 

 

Wiersze ucznia klasy ósmej  Macieja Żygadło i Mileny Szafrańskiej zapadają i w pamięć, i w serce…

 

 

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Naszej Szkoły!
Przypominamy o jutrzejszym Dniu Kapelusza, który organizuje Samorząd Uczniowski ;)
Przy tej okazji będziemy zbierać wiersze, najlepsze prace zostaną nagrodzone!
Życzymy udanej zabawy!

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 

 

 

Z okazji zbliżającej się rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas V,VII i VIII wzięli udział w projekcie szkolnym „Życzenia dla Polski”. Koordynatorami projektu były Panie: U.Gaber, M. Błażejewska-Koguciuk i M. Samborska.